Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
G_ArchAngel Creative Commons License 2007-07-30 09:20:48 7
oké, én ősCanon-os vagyok, lehetnék elfogult, de szerintem várj egy kicsit, hogy mit hoz az ősz eleje...
Előzmény:
atti73 Creative Commons License 2007-07-30 09:18:10 5
Köszi, de pentax-ot nem szeretnék.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!