Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
oca Creative Commons License 2007-07-30 09:20:10 6
A 30D zajtalan képe leginkább akkor lehet fontos,ha sokat fotózól beltérben és a vaku(k) nem használhatók jól.
Előzmény:
atti73 Creative Commons License 2007-07-30 09:17:48 4
"Sajnos" mindenféle témát fotózok. Esküvő, természet ....

Objektívek vannak ugyan nikonhoz, de nem nagy áldozat lecserélni canonra, ha szükséges.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!