Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Degeczi Creative Commons License 2007-07-30 08:59:55 2
"objektívjeim"

akkor adott, h Nikont érdemes... legföljebb ha a sorozatra tényleg szükséged van, dobj még rá és D80 helyett D200-at - akár használtan is

elvégre ha Canont veszel, az obik miatt ott is alaposan megugrik az ár
Előzmény:
atti73 Creative Commons License 2007-07-30 08:32:26 -
Sziasztok! Biztos már volt téma, de nem találtam semmi objektív véleményt.
Vásárlás előtt állok és nem tudok dönteni.
Ami a két típusnál előny nekem:

D80: Kereső, fénymérés, objektívjeim, vakukezelés.

30D: Sorozatfelvétel, zajmentes szép színek.

Bár a D80-hoz többet írtam, de a 30D színeiés zajmentessége sokat nyom... :-)

Aki tud segítsen. Köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!