Keresés

Részletes keresés

zsloti Creative Commons License 2007-07-29 16:59:10 38
Köszi elörre is
A belmagasság 270cm
Sajna ilyen infóról nem tudok kb 1.5 éve lakatlan,előtte egy 90 éves bácsi lakott benne
A hozzászólás:
Dunit Creative Commons License 2007-07-29 16:03:19 37

 Annál egyszerűbb dolog nincs  - megnézed a gázórát, mennyin áll, megérdeklődöd folyamatosan, használták és és a fűtésen kívül mit még  főzés - melegvíz.

 Nem árt egy kis analízis  - tájékozódás.

 

 Ja _ nem elég a m2 kell még a belmagasság is.

 Vissza a gázórára - rá van írva, mikor helyezték üzembe  - ez nem azonos a hitelesítési dátummal  - annál egy kicsit kevesebb.

 Ha van kedved, visszatérhetünk a témára!!

Előzmény:
zsloti Creative Commons License 2007-07-29 14:08:18 36
A ház 70m2 3 szoba hallos
A konvektoros rendszer már megvan kivéve az egyik szoba ahova be kell még vezetni
Most vesszük a házat igy fogyasztásról fogalmam sincs:)
Én is gondolkodtam inkább a szigetelésen a rendszer cseréje helyett,de erősítsetek vagy cáfoljatok meg

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!