|
|
|
|
 |
zsloti
2007-07-29 16:59:10
|
38
|
Köszi elörre is A belmagasság 270cm Sajna ilyen infóról nem tudok kb 1.5 éve lakatlan,előtte egy 90 éves bácsi lakott benne
|
|
A hozzászólás:
 |
Dunit
2007-07-29 16:03:19
|
37
|
Annál egyszerűbb dolog nincs - megnézed a gázórát, mennyin áll, megérdeklődöd folyamatosan, használták és és a fűtésen kívül mit még főzés - melegvíz.
Nem árt egy kis analízis - tájékozódás.
Ja _ nem elég a m2 kell még a belmagasság is.
Vissza a gázórára - rá van írva, mikor helyezték üzembe - ez nem azonos a hitelesítési dátummal - annál egy kicsit kevesebb.
Ha van kedved, visszatérhetünk a témára!! |
|
Előzmény:
 |
zsloti
2007-07-29 14:08:18
|
36
|
A ház 70m2 3 szoba hallos A konvektoros rendszer már megvan kivéve az egyik szoba ahova be kell még vezetni Most vesszük a házat igy fogyasztásról fogalmam sincs:) Én is gondolkodtam inkább a szigetelésen a rendszer cseréje helyett,de erősítsetek vagy cáfoljatok meg |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|