|
|
|
|
 |
Big-B
2007-08-08 11:27:29
|
34
|
| Nade aki látta már a tejút-rendszer pályáit annak azért tudnia kéne, hogy ez lehetetlen. |
|
A hozzászólás:
 |
szomorce
2007-07-28 19:27:14
|
32
|
| Jó, nem lehet mindenki csillaglászó. |
|
Előzmény:
 |
fokhagymabors
2007-07-28 10:29:55
|
31
|
| ez meg hogy a rossebes szent szarba bukkan föl minden évben??? Se rákos kisgyerek, se vérző kiskutya, se ingyérmobil... A tartalma óvodás baromság, ez még a kacsa magazin rostáján is fennakadna, és semmi bombasztikus nincs benne. Mégis minden évben.... Fenyegetés sincs benne (külddtovább10x vagy meghalsz) - nem értem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|