Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Levente1978 Creative Commons License 2007-07-27 13:35:55 112
ezzel en is igy jartam, meg jo hogy ki tudtam probalni es nem vettem meg egybol!!!! Jo lenne ha a Canon ezt a problemat orvosolna mert ez a tartomany nagyon fontos lenne szinte mindenkinek. En most ez miatt egy EF 28-135 IS USM obit hasznalok, de varokban nem erek vele semmit mert kellene a 28 alatti tartomany. :)
Előzmény:
obi van kitobi Creative Commons License 2007-03-12 10:55:21 106
a 17-85öt kipróbáltam egyik nap,hazaérve és a gépre másolva aszittem' besírok,
a képszéleken valami iszonyat,egyébként meg annyira torz nagylátónál,hogy nem akartam elhinni.
ennyi pénzért ez durva:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!