Keresés

Részletes keresés

cicmák Creative Commons License 2007-07-26 22:55:06 2574

 

cicmák Creative Commons License 2007-07-26 22:51:05 2573
Tyr és a kicsi fehérek.
A hozzászólás:
cicmák Creative Commons License 2007-07-26 22:44:29 2572

Nyáron a világos színű öltözet ajánlott,

télen pedig ha nagy hó lesz, akkor remek ez a "terepszínű" ruhájuk,

elvégre is északiak.

Előzmény:
Raszputyin Sib Creative Commons License 2007-07-26 20:52:15 2571

Igazából a kolléganőm találta, ő jobban ráér :)

Nálunk is küzdenek a cicák a meleggel, nagy bundában még rosszabb. De ők csak pihiznek egész nap, úgy könnyebb...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!