|
|
|
|
 |
cicmák
2007-07-26 22:55:06
|
2574
|
|

|
|
 |
cicmák
2007-07-26 22:51:05
|
2573
|
| Tyr és a kicsi fehérek. |
|
A hozzászólás:
 |
cicmák
2007-07-26 22:44:29
|
2572
|
Nyáron a világos színű öltözet ajánlott,
télen pedig ha nagy hó lesz, akkor remek ez a "terepszínű" ruhájuk,
elvégre is északiak. |
|
Előzmény:
 |
Raszputyin Sib
2007-07-26 20:52:15
|
2571
|
Igazából a kolléganőm találta, ő jobban ráér :)
Nálunk is küzdenek a cicák a meleggel, nagy bundában még rosszabb. De ők csak pihiznek egész nap, úgy könnyebb... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|