|
|
|
|
 |
cicmák
2007-07-26 22:44:29
|
2572
|
Nyáron a világos színű öltözet ajánlott,
télen pedig ha nagy hó lesz, akkor remek ez a "terepszínű" ruhájuk,
elvégre is északiak. |
|
A hozzászólás:
 |
Raszputyin Sib
2007-07-26 20:52:15
|
2571
|
Igazából a kolléganőm találta, ő jobban ráér :)
Nálunk is küzdenek a cicák a meleggel, nagy bundában még rosszabb. De ők csak pihiznek egész nap, úgy könnyebb... |
|
Előzmény:
 |
Hedzsnelke
2007-07-26 20:39:40
|
2570
|
Hogy Te miket találsz. nagyon ráér valaki. én egyenlőre csak a melegtől halódom...
A cicák viszont jól bírják. Nem is értem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|