Keresés

Részletes keresés

Raszputyin Sib Creative Commons License 2007-07-26 20:52:15 2571

Igazából a kolléganőm találta, ő jobban ráér :)

Nálunk is küzdenek a cicák a meleggel, nagy bundában még rosszabb. De ők csak pihiznek egész nap, úgy könnyebb...

A hozzászólás:
Hedzsnelke Creative Commons License 2007-07-26 20:39:40 2570

Hogy Te miket találsz. nagyon ráér valaki. én egyenlőre csak a melegtől halódom...

A cicák viszont jól bírják. Nem is értem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!