|
|
|
|
 |
mr_ricsi
2007-07-25 22:10:57
|
8
|
"Mármint hogy USB-s egerek mind tudják ... a PS2 módot," Mostanra ez az állítás már nem igaz. Egy darabig olyan USB-s egereket szállítottak a gyártók, amelyhez már nem adtak átalaktót, de ha szereztél hozzájuk egyet, akkor működtek vele. A legújabb tervezésű egerek között viszont már egy csomó olyan akad, ami sehogy nem képes PS2-re. (És ezt még meg is ideologizálják olyan blődlikkel, hogy a PS2 nem elég gyors az újabb egerek nagy érzékenységéhez.) Az egér gyártójának honlapján meg kell nézni, és ha nem említik a PS2-t, akkor nem érdemes rizikózni vele, mert valószínűleg nem fog működni. |
|
A hozzászólás:
 |
vince
2007-07-25 16:54:03
|
7
|
Hát ez az:
Mármint hogy USB-s egerek mind tudják (jó, jó elektronikusan IC ből) a PS2 módot, de fordítva nem mindig. A Ps2-es egerek általában nem tudják az USB módot. Feltételeztem, én gyanútlan analóg, hogy a billentyűzetnél is hasonló dolgok vannak. |
|
Előzmény:
 |
mr_ricsi
2007-07-24 21:06:07
|
6
|
"az egér áll át USB módra." Pontosabban: PS2 módra. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|