Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007-07-24 10:30:31 2368
juh :S
örülök h jó gazdikhoz kerültek! :)
A hozzászólás:
Leiah Creative Commons License 2007-07-24 10:16:24 2367

Szegény Azizt vittem tegnap az új gazdikhoz, és végiglihegte az utat a Népstadionig! Aztán ott kapott vizet, és onnan már légkondis busszal ment tovább! (A gazdik szerint a buszon végig kultúráltan viselkedett, dorombolt, játszott, vagy épp aludt.)

 

Alit pedig hajnalban vittük le Öttömösre (ami tőlünk számítva pont a világ végén van), de mire odaértünk, az utolsó fél órája az útnak már szó szerint "meleg helyzet" volt. Lelocsoltam finoman a bundáját, és 5 perc múlva már száraz volt a cica... :S

Előzmény:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-07-23 20:02:30 2366
szia!
hát Szerikém úgy liheg mint egy kutya és csak pihen...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!