|
|
|
|
 |
Pici gazdi
2007-07-24 10:30:31
|
2368
|
juh :S örülök h jó gazdikhoz kerültek! :) |
|
A hozzászólás:
 |
Leiah
2007-07-24 10:16:24
|
2367
|
Szegény Azizt vittem tegnap az új gazdikhoz, és végiglihegte az utat a Népstadionig! Aztán ott kapott vizet, és onnan már légkondis busszal ment tovább! (A gazdik szerint a buszon végig kultúráltan viselkedett, dorombolt, játszott, vagy épp aludt.)
Alit pedig hajnalban vittük le Öttömösre (ami tőlünk számítva pont a világ végén van), de mire odaértünk, az utolsó fél órája az útnak már szó szerint "meleg helyzet" volt. Lelocsoltam finoman a bundáját, és 5 perc múlva már száraz volt a cica... :S |
|
Előzmény:
 |
Pici gazdi
2007-07-23 20:02:30
|
2366
|
szia! hát Szerikém úgy liheg mint egy kutya és csak pihen... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|