Keresés

Részletes keresés

Leiah Creative Commons License 2007-07-23 17:35:09 2364

Őőőőő, erre most mit írjak, megint kikapok, hogy én úgyse értek hozzá... Amúgy én úgy emlékszem, hogy nálunk az állatorvosnál van egy táblázat kirakva, és ott is 2-3 kg körül írják az egészséges perzsa nőstényt. Nekem a kandúr 5 kiló felett van egy picivel, és csupa izom! :) De a kandúrok mindig nehezebbek.

 

Dorothy nagyon szép a képen, olyan, mintha egyre "színesebb" lenne! :)

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-07-23 17:02:33 2363
Én arra szoktam ébredi hajnalban hogy nem férek el a párnámon a cicus miatt vagy esetleg a hajamat nyalogatja :)) Most hogy ivartalanítva lett csak naponta egy szer kap nedves eledelt este (az sem fogy el reggelig) nehogy elhízzon. most 3 kiló 30deka. Ez jó ugye?
Előzmény:
Leiah Creative Commons License 2007-07-23 16:58:07 2362

Szia Marino!

 

A helyzet nálunk is hasonló, egész napos alvás van, elnyúlva a kövön, étvágy alig, inkább csak este. A napközbeni sziesztát éjjel tombolják ki, hajnalonként a kergetőzésükre kelek fel...

És ez akkor se fog változni, ha a kicsik már nem lesznek itt, mert hajnalban kergetőzni a felnőttek is szeretnek...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!