|
|
|
|
 |
Leiah
2007-07-23 17:35:09
|
2364
|
Őőőőő, erre most mit írjak, megint kikapok, hogy én úgyse értek hozzá... Amúgy én úgy emlékszem, hogy nálunk az állatorvosnál van egy táblázat kirakva, és ott is 2-3 kg körül írják az egészséges perzsa nőstényt. Nekem a kandúr 5 kiló felett van egy picivel, és csupa izom! :) De a kandúrok mindig nehezebbek.
Dorothy nagyon szép a képen, olyan, mintha egyre "színesebb" lenne! :) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2007-07-23 17:02:33
|
2363
|
| Én arra szoktam ébredi hajnalban hogy nem férek el a párnámon a cicus miatt vagy esetleg a hajamat nyalogatja :)) Most hogy ivartalanítva lett csak naponta egy szer kap nedves eledelt este (az sem fogy el reggelig) nehogy elhízzon. most 3 kiló 30deka. Ez jó ugye? |
|
Előzmény:
 |
Leiah
2007-07-23 16:58:07
|
2362
|
Szia Marino!
A helyzet nálunk is hasonló, egész napos alvás van, elnyúlva a kövön, étvágy alig, inkább csak este. A napközbeni sziesztát éjjel tombolják ki, hajnalonként a kergetőzésükre kelek fel...
És ez akkor se fog változni, ha a kicsik már nem lesznek itt, mert hajnalban kergetőzni a felnőttek is szeretnek... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|