|
|
|
|
 |
Törölt nick
2007-07-23 17:02:33
|
2363
|
| Én arra szoktam ébredi hajnalban hogy nem férek el a párnámon a cicus miatt vagy esetleg a hajamat nyalogatja :)) Most hogy ivartalanítva lett csak naponta egy szer kap nedves eledelt este (az sem fogy el reggelig) nehogy elhízzon. most 3 kiló 30deka. Ez jó ugye? |
|
A hozzászólás:
 |
Leiah
2007-07-23 16:58:07
|
2362
|
Szia Marino!
A helyzet nálunk is hasonló, egész napos alvás van, elnyúlva a kövön, étvágy alig, inkább csak este. A napközbeni sziesztát éjjel tombolják ki, hajnalonként a kergetőzésükre kelek fel...
És ez akkor se fog változni, ha a kicsik már nem lesznek itt, mert hajnalban kergetőzni a felnőttek is szeretnek... |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2007-07-23 16:54:26
|
2361
|

Sziasztok! A ti cicáitok hogy birják a meleget?
Dorothy szinte az egész napot átalussza és este élénkül fel akkor lehet vele játszani is. :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|