Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-07-23 17:02:33 2363
Én arra szoktam ébredi hajnalban hogy nem férek el a párnámon a cicus miatt vagy esetleg a hajamat nyalogatja :)) Most hogy ivartalanítva lett csak naponta egy szer kap nedves eledelt este (az sem fogy el reggelig) nehogy elhízzon. most 3 kiló 30deka. Ez jó ugye?
A hozzászólás:
Leiah Creative Commons License 2007-07-23 16:58:07 2362

Szia Marino!

 

A helyzet nálunk is hasonló, egész napos alvás van, elnyúlva a kövön, étvágy alig, inkább csak este. A napközbeni sziesztát éjjel tombolják ki, hajnalonként a kergetőzésükre kelek fel...

És ez akkor se fog változni, ha a kicsik már nem lesznek itt, mert hajnalban kergetőzni a felnőttek is szeretnek...

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2007-07-23 16:54:26 2361

Dorothy

 

Sziasztok! A ti cicáitok hogy birják a meleget?

Dorothy szinte az egész napot átalussza és este élénkül fel akkor lehet vele játszani is. :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!