|
|
|
|
 |
Pici gazdi
2007-07-23 20:02:30
|
2366
|
szia! hát Szerikém úgy liheg mint egy kutya és csak pihen... |
|
 |
mima88
2007-07-23 19:48:23
|
2365
|
| Dorothy egy tünemény!!!:)))Nagyon szép macsek. |
|
 |
Leiah
2007-07-23 16:58:07
|
2362
|
Szia Marino!
A helyzet nálunk is hasonló, egész napos alvás van, elnyúlva a kövön, étvágy alig, inkább csak este. A napközbeni sziesztát éjjel tombolják ki, hajnalonként a kergetőzésükre kelek fel...
És ez akkor se fog változni, ha a kicsik már nem lesznek itt, mert hajnalban kergetőzni a felnőttek is szeretnek... |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2007-07-23 16:54:26
|
2361
|

Sziasztok! A ti cicáitok hogy birják a meleget?
Dorothy szinte az egész napot átalussza és este élénkül fel akkor lehet vele játszani is. :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|