|
|
|
|
 |
Pici gazdi
2007-07-22 20:31:57
|
2350
|
sziasztok! egyetértek! és én is elnézést kérek ha nem úgy szóltam ahogy kellett volna! iduh nem mondtam olyat h te bántottál meg! vége!!!!!!!!! |
|
A hozzászólás:
 |
mima88
2007-07-21 12:23:36
|
2349
|
| Szerintem fejezzük be végre ezt a témát!Én elismerem mindannyiotok tudását,mondom csak a stílussal volt gond,de miután meghallgattam egy kívülálló véleményét,rájöttem,hogy én sem a legjobb hangnemben szólaltam meg.Ezért elnézést kérek!De akkor légyszíves Denilson ne gondolj rólam te sem olyan dolgokat,amiket írtál,mert egyáltalán nincs úgy.Bár nem sokat tudtam olvasni ebbőla topicból,de olyan jó volt.Inkább térjen vissza minden a rendes kerékvágásba.Ne acsarkodjunk,elég volt!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|