|
|
|
|
 |
spurs84
2007-07-21 18:18:05
|
38
|
ha engem kérdezel,nincs... Vieira max.szellemi vezér,más kérdés,hogy milyen:)) |
|
A hozzászólás:
 |
pumukli55
2007-07-20 21:53:23
|
37
|
| Speciel De Rossinak és mondjuk Vieiranak irányítói vénája van? |
|
Előzmény:
 |
Darwin
2007-07-18 12:05:20
|
33
|
| Szvsz. a klasszikus irányítóval az a baj, hogy ha rossz napja van vagy sérült vagy jól hatástalanítják, akkor a csapat félig meghal. Persze olyan szintű labdarúgót, mint mondjuk Totti vagy Kaka nehéz kikapcsolni, de ilyen nagyon kevés van és nagyon kevés csapat építhet ezekre. Ezért érdemesebb több irányítós rendszerre építeni a csapatot és ilyen pl. a 4-2-3-1-es rendszer, amiben legalább a 3 támadóközéppályás, de pl. a világbajnoki döntős olasz és francia csapatban mind az 5 középpályás is rendelkezett némi irányító vénával. Így ha egynek épp valamiért nem megy, a csapat még mindig száguldhat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|