Keresés

Részletes keresés

galimano Creative Commons License 2007-07-30 17:31:59 54
Pauleta, Hugo Almeida, Nuno Gomes, Hélder Postiga, Joao Pinto, Joao Tomas.
A hozzászólás:
spurs84 Creative Commons License 2007-07-20 20:25:34 35
ez szvsz is nagyjából így van egyébként...
a 4-2-3-1 a portugál válogatott klasszikus felállása,már a 2004-es EB-n is így játszottak,nekik ez pont jó,mert nincs sok befejező csatáruk...
Előzmény:
Darwin Creative Commons License 2007-07-18 12:05:20 33
Szvsz. a klasszikus irányítóval az a baj, hogy ha rossz napja van vagy sérült vagy jól hatástalanítják, akkor a csapat félig meghal. Persze olyan szintű labdarúgót, mint mondjuk Totti vagy Kaka nehéz kikapcsolni, de ilyen nagyon kevés van és nagyon kevés csapat építhet ezekre. Ezért érdemesebb több irányítós rendszerre építeni a csapatot és ilyen pl. a 4-2-3-1-es rendszer, amiben legalább a 3 támadóközéppályás, de pl. a világbajnoki döntős olasz és francia csapatban mind az 5 középpályás is rendelkezett némi irányító vénával. Így ha egynek épp valamiért nem megy, a csapat még mindig száguldhat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!