Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
piramis13 Creative Commons License 2007-07-20 11:55:46 459
Fiók helyet nem vesz el (az alsó, vagy a felső 3? - fiók egy árnyalattal kisebb). Nem csak vágódeszkának van használva nálunk sem, de jó pult növelő lehet egy kisebb méretű konyha esetében. A négyzet alakú, lehajtható fülü edénynek tároláskor azt hiszem sokan örülnénk :-))
Előzmény:
t3v3d3s Creative Commons License 2007-07-20 11:45:20 458
akkor az jó lehet!
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy itthon gyk. nem is használom a vágódeszkát :) Meg nekem jobban jött a fiók, a deszkát be tudom suvasztani bármilyen kis helyre, a fazekak mellett úgyis mindig marad valamennyi, amíg nem találják fel a négyzet alakú, lehajtható fülű edényeket :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!