Keresés

Részletes keresés

Leiah Creative Commons License 2007-07-19 16:53:07 2327
A kölykök pedig akkor már megvoltak, amikor befulladt. De nekem ezt előre tudnom kellett volna, ugyebár.
A hozzászólás:
Leiah Creative Commons License 2007-07-19 16:50:21 2326

10 éve perzsázom, de eddig nem tenyésztettem. Tény, hogy nem láttam eddig állkapocshibát, de szerintem olyan sokat te sem láthattál. Nekem más dolgom is van, mint egész nap a gépem előtt ülni, de azért ne nevezzetek már macskás analfabétának. Amit most csinálsz, az tömény rosszindulat, úgyhogy kösz az eddigieket, de részemről a dolog le van zárva itt és most.

 

Ha a tenyésztők ilyen kedves és segítőkész emberek, akkor lehet, hogy inkább aranyhalakkal fogok foglalkozni ezután...

 

Te nem ésszel választottad a kandúrodat anno? Akkor mégis mitől beteg? Az enyémnek 3 évig semmi baja nem volt, és most is annyi a hibája, hogy befulladt egyszer!!!! Ki lesz vizsgálva, mert lehet, hogy szívritmuszavaros, de lehet, hogy nem az. Én általában hallgatok az állatorvosomra, mivel ő több évig tanulta azt, amiről beszél!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!