10 éve perzsázom, de eddig nem tenyésztettem. Tény, hogy nem láttam eddig állkapocshibát, de szerintem olyan sokat te sem láthattál. Nekem más dolgom is van, mint egész nap a gépem előtt ülni, de azért ne nevezzetek már macskás analfabétának. Amit most csinálsz, az tömény rosszindulat, úgyhogy kösz az eddigieket, de részemről a dolog le van zárva itt és most.
Ha a tenyésztők ilyen kedves és segítőkész emberek, akkor lehet, hogy inkább aranyhalakkal fogok foglalkozni ezután...
Te nem ésszel választottad a kandúrodat anno? Akkor mégis mitől beteg? Az enyémnek 3 évig semmi baja nem volt, és most is annyi a hibája, hogy befulladt egyszer!!!! Ki lesz vizsgálva, mert lehet, hogy szívritmuszavaros, de lehet, hogy nem az. Én általában hallgatok az állatorvosomra, mivel ő több évig tanulta azt, amiről beszél!
|