|
|
|
|
 |
Denilson
2007-07-19 14:17:18
|
2318
|
Te idiota nekem annak az egyetlen macskámnak a kiállítási költségei voltak ennyibe illetve az orovosi költségek (nem betegségek hanme tesztek hogy igenis egészséges állattal tudjak neki állni a tenyésztésnek). Arró meg ne pofázz hogy mennyit költesz a macskáidra meg mivel eteted őket mert bemész hídba ha megtudod ,hogy milyen minőségü kajákat kapnak az enyémek és mennyibe van az etetésük havonta,de Leiah tudja nála csak ünneppekkor eszik azt...tehát ne akarjál már kioktatni engem mikor semmi tapasztalatod nincs,mert csak azt fitogtatod mekkora marha vagy. Ha valaki csak azért akar tenyészteni ,hogy "babázhasson" akkor inkább szüljön egy gyereket ,sokkal többre jut ő is meg mindenki más is ha nem a macskás szaporítók táborát gyarapítja. Abból már van elég..... Gyűlőlöm a hozzád hasonló embereket akik zsák szarért akarnak macskát venni , utána meg képesek szerencsétlen állatot TESCO-s táppal etetni...az ilyen az ne akarjon fajmacskát ott van a rengeteg házicica, aki díjjazná még a TESCO-s tápot is...Remélem te is befejezted a szarra építkezést mert fogalmam sincs ,hogy honnan vagy te ilyen okos?? |
|
A hozzászólás:
 |
mima88
2007-07-19 14:04:27
|
2317
|
| Már nem azért az egy húszért Denilson,de mi ez idáig végig arról beszéltünk,hogy bármilyen szuper macseknak lehetnek "kedvenc minőségű",illetve beteg cicái.szóval ne oktasd ki Leiaht,mikor ő erről beszélt.Te vagy az,aki itt pedálózik a külföldi macskákkal,és azzal,hogy mennyi pénzt ölsz bele a kandúrodba.Hidd el,hogy itt mindenki nagyon sok pénzt,időt,és ami a legfontosabb szeretet ad a macsának.Mi még sem beszélünk egyfolytában arról,hogy jaj én mennyit költöttem Cirmikére és Pötyikére....ne sértődj meg,de nagyképűnek tűnsz.Mi itt,szerintem azt tartjuk a legfontosabbnak,hogy milyen tapasztalatai vannak a másiknak,megosztjuk egymással,nem szóljuk le a másikat,és dícsérjük és dédelgetjük,mind a saját,mind a más macskáját,mert mindegyik gyönyörű,és egyedülálló,még akkor is,ha hazai perzsáról van szó,és nincsenek pedigrés elődei.Részemről lezártam a témát,remélem te is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|