Keresés

Részletes keresés

Leiah Creative Commons License 2007-07-19 16:33:59 2322

Ne haragudj, de ki vagy te? És hol voltál eddig?  Tenyésztő vagy? Milyen eredményeid vannak? És milyen jogon szólsz le engem? Az, hogy Denilsonnal vitatkozok, aki ugyan szintén nem tenyésztett még, de legalább ért ahhoz, amiről beszél, az egy dolog. De Téged nem ismerlek, egyetlen macskás fórumon sem láttalak eddig, úgyhogy ne haragudj, de nem érdekel a véleményed...

 

10 éve perzsázom, születésem óta macskázom. A kritikát elfogadom, ha ésszerű. De a lesajnálós okoskodás feldühít, és ne haragudj, de eddig semmi jelét nem adtad annak, hogy bármivel is okosabb lennél nálam...

A hozzászólás:
valakiikaval Creative Commons License 2007-07-19 13:58:04 2316
Én meg Denilsonnal. Éppen itt volt az ideje, hogy végre valaki elmondja Leiahnak ezeket. Nem kéne ostobaságokat összehordania nyilvánosan olyan dolgokról, amikhez nem ért, nem próbált, nincsenek ismeretei. A rossz példa mutatását nem is jegyezném meg külön.
Előzmény:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-07-19 11:12:24 2314
én is veled és leiahhal értek egyet ezt sajnos tényleg nem lehet tudn :S bocsi denilson :S

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!