|
|
|
|
 |
valakiikaval
2007-07-19 13:58:04
|
2316
|
| Én meg Denilsonnal. Éppen itt volt az ideje, hogy végre valaki elmondja Leiahnak ezeket. Nem kéne ostobaságokat összehordania nyilvánosan olyan dolgokról, amikhez nem ért, nem próbált, nincsenek ismeretei. A rossz példa mutatását nem is jegyezném meg külön. |
|
A hozzászólás:
 |
Pici gazdi
2007-07-19 11:12:24
|
2314
|
| én is veled és leiahhal értek egyet ezt sajnos tényleg nem lehet tudn :S bocsi denilson :S |
|
Előzmény:
 |
mima88
2007-07-19 10:29:39
|
2313
|
Sziasztok!
Szép kis dolog van itt nem mondom,de bocsi D.,én Leiahval értek egyet,és nem azért,mert téged nem ismerlek.Őszintén,az jött ki az egész írásodból,hogy te mindenkinél sokkal jobban értesz a perzsákhoz.Elmondhatod a véleményed,de kevésbé lenéző módon is megtehetted volna.Szerintem ugyanúgy lehet olcsóbban venni kiváló,egészséges,tenyésztésre alkalmas cicát,mit drágán egy betegeset.Sajnos,ahogy L. mondta,nincs ráírva a macsekra,hogy van-e bujkáló betegsége.Tudod,még a legtöbb pénzzel rendelkező tenyészet,mely milliókért veszi külföldről a cicákat,még ők sem képesek irányítani a természetet,a gének öröklődését és átalakulását.Minimális az,amivel beleszólhatunk.Hülyén fog hangzani,de ez az Élet dolga eldönteni.Bárhogy is van,bármilyen egészségi állapotú a cicus,ugyanúgy szereti a gazdiját,és értékelni kell a vele eltöltött időt.Különben Yoda szerintem csak ezt az 500 fokot nem bírja,de ki az akit nem visel meg???Jobb lesz az idő,és nem lesz semmi gondja. Leiah,ne menj el,és Pici Gazdi te se!!!! (Bocsi,kicsit hosszú lett.) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|