|
|
|
|
 |
egyer
2007-07-18 15:31:22
|
1073
|
Persze, hogy a kép lemaradt  |
|
A hozzászólás:
 |
egyer
2007-07-18 15:29:16
|
1072
|
| Sziasztok, sorstársak! Mi eddig csak papír alapú macskák voltunk, de Anya belátta, hogy haladni kell a korral, és vett egy digitális fényképezőgépet így most - ha sikerül a képet beszúrni, meg tudjuk mutatni, hogy minket erkélyen alkalmazható fűhengerként alkalmaznak. Direkt miattunk vetették a füvet! A munkát persze adminisztrálni is kell, ezért látható kettőnk között ez a toll. Persze, írni nem tudunk vele,de legalább vadászatosdit lehet vele játszani. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|