Keresés

Részletes keresés

Leiah Creative Commons License 2007-07-18 19:51:13 2305

Az én turpijaim mega-morc fejűek! :)))))))

 

Régen nekem se tetszett a lapos fej (nem is túl egészséges, de ez az elfogadott, és miután ilyen cicáim lettek, hozzászoktam), és az első perzsám nekem is csincsilla volt! :) Rakok is be róla képet, a neve Jojó.

 

 

 

Pici gazdi Creative Commons License 2007-07-18 19:14:54 2303
értem én :)))
A hozzászólás:
mima88 Creative Commons License 2007-07-18 15:28:57 2302
Köszi a választ!Nekem igazából a régi orrtípusú,illetve a csincsillák tetszenek,de a te cicáid nagyon szépek!!!Ksi mogorvák!!:)))Szóval még gondolkodom a dolgon...
Előzmény:
Leiah Creative Commons License 2007-07-17 18:33:40 2298
Sziasztok, neked is szia mima, itt is! :)

Borisz Whiskas fogyasztásáról csak annyit, hogy a dokiknak tökéletesen igazuk van, a Whiskas képes az érzékeny gyomrú perzsa cicákban problémát okozni. (Gyomorhurut, hasmenés, stb.) Ezért én is a Royal Canint javaslom, abból is a Sensible fajtájút, de a többi hosszú szőrű cicáknak való fajta is jó. Még ha nem is álltok át teljesen a prémium tápokra (amt megértek, mert marha drága), kiegészítésként én minden nap adnék neki legalább egy keveset. Ez a szőrlabda hányás problémáján is segít.

Nekem egy himalája családom van, ők is RC-t esznek, és mellé főtt csirkemellet vagy combot rizzsel és zöldségekkel. Mi is Whiskassal kezdtük, de a kéthetenkénti gyomorhurut leszoktatott minket róla. A főtt hús sem drágább, legfeljebb macerásabb...

mima, itt is válaszolok a kérdésedre: Nem elsősorban tenyésztő vagyok, hanem megszállott gazdi! 5 éve vannak himalájáim, előtte perzsák és házimaccsok voltak. Most vannak nálam először kölykök. A szőrük sajnos hullik, de minden cica hullajtja valamelyest a szőrét, viszont rengeteg szeretetet kapok tőlük kárpótlásul, és nagyon okosak! Ezért én mindenkinek csak ajánlani tudom őket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!