|
|
|
|
 |
Törölt nick
2007-07-18 11:56:50
|
32
|
Nem akartam beirni, mondom nem az, de lsuta voltam utána járni és igazad van Arteta-ra gondoltam. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2007-07-18 10:25:44
|
29
|
| Pedro Mendes a Tottenhamben és a Portsmouthban játszott, az Evertonban nem. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2007-07-17 20:13:39
|
7
|
Arsenal: nézd meg őket majd idén. Szerintem Rosicky klasszikus irányitót fog játszani mivel Henry távozásával sokoldalúbb lesz a játék másokat is kereshetnek labdával.
Everton: Pedro Mendes szerintem ő is irányítót játszott |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|