Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-07-18 11:56:50 32

Nem akartam beirni, mondom nem az, de lsuta voltam utána járni és igazad van Arteta-ra gondoltam.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-07-18 10:25:44 29
Pedro Mendes a Tottenhamben és a Portsmouthban játszott, az Evertonban nem.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2007-07-17 20:13:39 7

Arsenal: nézd meg őket majd idén. Szerintem Rosicky klasszikus irányitót fog játszani mivel Henry távozásával sokoldalúbb lesz a játék másokat is kereshetnek labdával.

Everton: Pedro Mendes szerintem ő is irányítót játszott

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!