|
|
|
|
 |
Leiah
2007-07-18 19:38:51
|
2304
|
| Szerintem nem lesz semmi gond, ha a két cicát összeeresztitek... Még a lánycica is nagyon fiatal, szerintem játszani fognak... Persze azért nem árt majd odafigyelni rájuk... De szerintem ne aggódj, szétszedni biztosan nem fogják egymást! :)))) |
|
 |
Pici gazdi
2007-07-18 12:26:03
|
2301
|
sziasztok! üdv az újaknak! én is szivesen várlak benneteket a cicás képek topicban! hát lesz egy kis vita az biztos de lassanként megszokják egymást... |
|
A hozzászólás:
 |
borisz07
2007-07-18 08:06:26
|
2300
|
| Bocs, véletlenül kétszer küldtem el a képeket. Még az lenne a kérdésem, hogy elutazunk egy hétre. A sogórnőméknél lenne a cica. Csakhogy ott van egy 9 hónapos lány cica. Nem tudom, hogy lehet ebből gond, hogy a két cicát összeeresztjük? Félek tőle, hogy esetleg bántja a nagy cica boriszt. Erről mi a véleményetek? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|