Keresés

Részletes keresés

Leiah Creative Commons License 2007-07-18 19:38:51 2304
Szerintem nem lesz semmi gond, ha a két cicát összeeresztitek... Még a lánycica is nagyon fiatal, szerintem játszani fognak... Persze azért nem árt majd odafigyelni rájuk... De szerintem ne aggódj, szétszedni biztosan nem fogják egymást! :))))
Pici gazdi Creative Commons License 2007-07-18 12:26:03 2301
sziasztok!
üdv az újaknak! én is szivesen várlak benneteket a cicás képek topicban! hát lesz egy kis vita az biztos de lassanként megszokják egymást...
A hozzászólás:
borisz07 Creative Commons License 2007-07-18 08:06:26 2300
Bocs, véletlenül kétszer küldtem el a képeket. Még az lenne a kérdésem, hogy elutazunk egy hétre. A sogórnőméknél lenne a cica. Csakhogy ott van egy 9 hónapos lány cica. Nem tudom, hogy lehet ebből gond, hogy a két cicát összeeresztjük? Félek tőle, hogy esetleg bántja a nagy cica boriszt. Erről mi a véleményetek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!