Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-07-18 10:26:43 30
Plusz amióta nem fut.
A hozzászólás:
gugugaga Creative Commons License 2007-07-17 20:23:12 20
Del Piero mindig csatár volt csak nem biztoshogy befejező. Totti viszont támadó kp azaz klasszikus irányító amióta nins "épkézláb" csatára a Rómának azóta lett befejező csatár.
Előzmény:
spurs84 Creative Commons License 2007-07-17 20:19:55 16
de Totti mindig is inkább csatár volt,kb.mint Del Piero...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!