Keresés

Részletes keresés

ZsuR Creative Commons License 2007-07-18 21:26:39 1459
En nem utazok a cicaimmal - de tudom, vannak akik igen, es a cica tokeletes boldogsagban nyaral a gazdival.

Gondolom sok fugg a cicc temperamentumatok es a kialakitott szokasoktol.
Az en Bugyimat ugyan nem lehetne utatztatni szorakozas celjabol - panikol.
A Mancim es Micom viszont erdeklodott az autoban.
A Marcim vegigbogott minden utat.
A Bercim meltosaggal aludt. . .

Es meg sorolhatnam. . .
de-guky Creative Commons License 2007-07-18 21:12:06 1458
Ma néztem van 10 ilyen cicás ketrecünk.(görénynek is viszik).
A hozzászólás:
cavecat Creative Commons License 2007-07-17 08:07:42 1457
ha az ember elutazik, és viszi a cicát, a macs nem próbál meg hazamenni?
Előzmény:
ZsuR Creative Commons License 2007-07-17 02:06:14 1455
A macska nagyon a megszokas rabja. . .
Volt egy cicam, Berci, harom eves volt mikor koltoztunk. Nem messze, 3-4 km-rel arrebb.
A cica eltunk a masodik honapban (kb egy honapig nem engedtuk ki, akkor lett ivartalanitva is).

Haro hetig nem talaltam, mar mindenki azt mondta, regen nem el, kar keresnem.
A szorolapot meglatta a regi haz berloje, es felhivott, a cica ott van a haznal, bejar, etetik.

Mentem erte, hazahoztam - megint eltunt. Igy ment ez vagy otszor, hatszor.
Aztan meguntam es mondtam neki, tobbet nem jovok erte, ha akar, hazajon, ismeri az utat.
Ket nap mulva otthon volt, nem ment el tobbet.

Szerintem csak tobb ido kell nekik a valtozashoz. . .

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!