Keresés

Részletes keresés

cavecat Creative Commons License 2007-07-17 08:07:42 1457
ha az ember elutazik, és viszi a cicát, a macs nem próbál meg hazamenni?
A hozzászólás:
ZsuR Creative Commons License 2007-07-17 02:06:14 1455
A macska nagyon a megszokas rabja. . .
Volt egy cicam, Berci, harom eves volt mikor koltoztunk. Nem messze, 3-4 km-rel arrebb.
A cica eltunk a masodik honapban (kb egy honapig nem engedtuk ki, akkor lett ivartalanitva is).

Haro hetig nem talaltam, mar mindenki azt mondta, regen nem el, kar keresnem.
A szorolapot meglatta a regi haz berloje, es felhivott, a cica ott van a haznal, bejar, etetik.

Mentem erte, hazahoztam - megint eltunt. Igy ment ez vagy otszor, hatszor.
Aztan meguntam es mondtam neki, tobbet nem jovok erte, ha akar, hazajon, ismeri az utat.
Ket nap mulva otthon volt, nem ment el tobbet.

Szerintem csak tobb ido kell nekik a valtozashoz. . .
Előzmény:
cavecat Creative Commons License 2007-07-10 18:59:23 1453

hát, majd fogtok, mert én rá fogok szokni :D egy már van itthon, nemsokára valsz megyek a következőért ;)

ha mondjuk az ember utazik cicával, tényleg nem rossz, mert összecsukhatós - de asszem nem szokás cicával utazni, vagy igen?

meg azt mondják, a macska inkább a házhoz, a kutya inkább a gazdájához ragaszkodik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!