Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
seeman Creative Commons License 2007-07-16 22:47:53 75

  Nánási jó képességű fotós, aki eladta a tudását pénzért. Nem ő az egyetlen e hazában, aki ilyet tett. Mások más területen ugyanezt művelik. Abban egyetértek veled, hogy amit termelnek, annak sok fotográfiai értéke (avagy művészi kvalitása) nemigen mutatható fel.

  Ők persze erre azt mondják: savanyú a szőlő! Én viszont az ilyen választ leszarom! :)

Előzmény:
hejdzsud Creative Commons License 2007-07-16 22:14:44 74
Utálom a playboy fotókat.Az nem fotográfia csak marketing.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!