Keresés

Részletes keresés

cavecat Creative Commons License 2007-07-17 08:06:51 1456

hát, szerintem a csincsilla sem szeret utazni :s de az emberek önzők.

 

a kutyák közt akad, amelyik szeret utazni - az enyém mondjuk inkább odaérni szeret :D de menet közben is nézelődik, szerintem nagyrészt fel is fogja hogy miket lát. de egy macska, pláne szállítóboxból? vagy egy csin?...

A hozzászólás:
de-guky Creative Commons License 2007-07-16 22:15:10 1454
A cicát is viszik, mint a csinit is. Te is ismersz olyat aki naponta a munkahelyére is elviszi a csinijét. A kutyusok szállítására is vannak kisebb nagyobb ketrecek, rácsok, hálók sőt biztonsági ővek is . A cica ugyan ettől eltérő, de nyaraláskor sokan magukkal viszik a cicájukat, pláne, ha azt kisebb korukban is megtették és azt a macsek megszokta.
Szerintem a cica nem szeret utazni.....
Előzmény:
cavecat Creative Commons License 2007-07-10 18:59:23 1453

hát, majd fogtok, mert én rá fogok szokni :D egy már van itthon, nemsokára valsz megyek a következőért ;)

ha mondjuk az ember utazik cicával, tényleg nem rossz, mert összecsukhatós - de asszem nem szokás cicával utazni, vagy igen?

meg azt mondják, a macska inkább a házhoz, a kutya inkább a gazdájához ragaszkodik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!