Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
syrius Creative Commons License 2007-07-15 19:27:26 2
Én pl. hogy mivel lehet etetni a piszkosul drága teknőceledelek helyett. A szívmix a kedvencük, de abból több ezer Ft-nyit felzabálnának (2 van) egy hónapban, a teknősmüzliből is rendesen fogyasztanak. Vettem apró halakat ami nagyon olcsó volt (na nem teknősnek, hanem emberi fogyasztásra árultáka METRO-ban) ez tűnik a legjobbnak, mert eszik is, meg olcsó is. Így még se lehet 10 dkg-ért 500 Ft-ot elkérni.
Előzmény:
sch.maci Creative Commons License 2007-07-15 19:10:34 1
Mit szeretnél tudni? Segytek, nekem van egy már 14 éve...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!