|
|
|
|
 |
vince
2007-07-20 09:07:22
|
4
|
Nemrégiben hasonló dilemmám volt.
Kinéztem ajándékba egy nagyon csina kis egeret, de csak ps2 végződéssel árulták az összes boltban (pedig a gyártó honlapján van usb-s is csak kishazánkban nincs)
Mondtam a bótosnak: akkor adja a ps2 végűt meg adja a ps2 ből usb-be vivő kanócot, pénz nem számit uccu. Erre ő lelassított: nono, ugyan szívesen eladja nekem a cuccost, de semmi garancia nincs rá, hogy fog meni. Nagyon sok esetben nem mennek az ilyen ps2-es végű dolgok hiába az átalakító.
Szóval azt mondta dizájn ide, ajándék oda, olyan egeret vegyek, ami gyárilag USB-s mer az átalakítgatás ezen szabványok között ezen irányban, messze nem kiforrott. Végül úgy tettem, ahogy mondta. |
|
 |
Ossy
2007-07-18 13:44:25
|
3
|
| sztem biztos kell hozzá vmi driver ... |
|
A hozzászólás:
 |
istvan03
2007-07-12 22:50:22
|
2
|
Én vettem ps/2 - usb átalakítót és próbáltam a bilentyűzetemet így a laptophoz csatlakoztatni a billentyűzetemet, de sajnos nem érzékeli...
Mit kell tenem??? Be kell állítani valamit?? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|