Keresés

Részletes keresés

vince Creative Commons License 2007-07-20 09:07:22 4

Nemrégiben hasonló dilemmám volt.

 

Kinéztem ajándékba egy nagyon csina kis egeret, de csak ps2 végződéssel árulták az összes boltban (pedig a gyártó honlapján van usb-s is csak kishazánkban nincs)

Mondtam a bótosnak: akkor adja a ps2 végűt meg adja a ps2 ből usb-be vivő kanócot, pénz nem számit uccu.  Erre ő lelassított: nono, ugyan szívesen eladja nekem a cuccost, de semmi garancia nincs rá, hogy fog meni. Nagyon sok esetben nem mennek az ilyen ps2-es végű dolgok hiába az átalakító.

 

Szóval azt mondta dizájn ide, ajándék oda, olyan egeret vegyek, ami gyárilag USB-s mer az átalakítgatás ezen szabványok között ezen irányban, messze nem kiforrott. Végül úgy tettem, ahogy mondta.

Ossy Creative Commons License 2007-07-18 13:44:25 3
sztem biztos kell hozzá vmi driver ...
A hozzászólás:
istvan03 Creative Commons License 2007-07-12 22:50:22 2

Én vettem ps/2 - usb átalakítót és próbáltam a bilentyűzetemet így a laptophoz csatlakoztatni a billentyűzetemet, de sajnos nem érzékeli...

Mit kell tenem??? Be kell állítani valamit??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!