Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Noxin Creative Commons License 2007-07-10 23:01:35 61

Jó néhány képen van még villám, de amilyen este volt, nehéz volt fényképet csinálni villám nélkül. Viszont messze volt a vihar, emiatt a villámok legnagyobb része halvány és távoli volt.

Én 6 másodperceket exponáltam, szerencse kérdése, hogy 4 másodperc alatt sikerül-e fogni valamit. Inkább kényelmetlen tartósan 4-5 másodpercenként exponálni, hacsak nincs időzített sorozatfelvétel a gépen, a Minolta A1-emen volt.

Előzmény:
Ati88 Creative Commons License 2007-07-10 11:22:55 60
Lásd az 50-es sorszámú hozzászólást, Noxin kolléga is írta, hogy jó 70-80 képet lőtt, amiből lett jó is. (Nem írta az arányokat, de gondolom a többség kuka.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!