Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
r_bendegúz Creative Commons License 2007-07-10 14:01:20 452

krizsan,

re: Ariston

http://www.nadorliget.com/cegunkrol.html:

"Jelenleg két felső-közép kategóriás márka, a Spanyolországból származó, de Németországban gyártott TEKA és az olasz ARISTON, valamint két felső kategóriás márka a német  Küppersbusch és az olasz SMEG exkluzív készülékeiből kínáljuk a gyártók teljes termékválasztékát"

 

A szervízhez cím nem szerepel az Ariston magyar honlapján: http://www.ariston.hu/ariston/service_center.do

r_b.

Előzmény:
krizsan Creative Commons License 2007-07-02 16:58:45 449
Sziasztok!
Arra lennék kíváncsi, hogy az Ariston elektromos tűzhelyek megbízhatóak ill jók e?Milyen gyártmány?
Ha esetleg valakinek tapasztalatai vannak tűzhelyekről szívesen várom!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!