|
|
|
|
 |
demene
2007-07-10 15:01:00
|
4776
|
Igen-igen!!! Ez a biztos módszer:))
Megnéztek Dokibácsik, rendben vagyok szivügyileg, mindenféleképpen:))) de fogyni le kell! A kezdő lépéseket megtettem, fogytam, nem írom, hogy mennyit, és hol tartok, mert megtudjátok mennyiről startoltam:),,
Életmódom változása: rendeltem magmanak gastroyal egésznapos menüt. Na!, így nem kell a saját "fitt" kajámról gondoskodni, és mikor hazaérek, (mivel azonnal éhes voltam, mindent bekapdostam) csak fél perc mikró, és terüljasztalkám, és ami a legjobb, lelkiismeretfurdalás nélkül ehetem, napi 8-900 kalóriába beleférek. Igaz ch szegény, és nem ajánlják csak 2 hétig, de kiegészítem (MAJD). Napközben dinnye, gyümi, joghurt. Ja, és a legjobb!!. isteni finomak a kajáik. Ma pl. chilis őzragu volt , vegyes párolt zöldségekkel.
És képzeljétek Norbi sms-játékkal megnyertem az új -10 kg/hó könyvét, grátiszként még Réka edzésprogramm kártyáit (ezt nem igen fogom nézegetni) is.
Ha érdekelődtök, majd beszámolok a könyvről. Havi étrendek nőknek-férfiaknak, ahogy kicsit belelapoztam:)
Na befejezem, mert elnyúlok, mint egyesek:)))) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2007-07-10 09:23:47
|
4774
|
| Az az egyszerű mód, hogy az ember kevesebbet eszik, és többet mozog, mindezt rendszeresen, valóban működik. Anélkül, hogy foglalkozna a savas-lúgos témával. Baj? |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2007-07-09 19:41:23
|
4773
|
Köszi, 8 év netezés alatt ilyen kedves elismerést még soha nem sikerült kivívni... :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|