Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Nahar Creative Commons License 2007-07-09 09:45:10 450

Ha jól emlékszek akkor több Ariston hűtőszekrényt láttam, kis és új gyártó nem hinném, hogy több termékkel jönne ki azonos időben, ezért arra tippelek, hogy valamelyik nagyobb gyártót felvásároltak és ezzel a névvel jelent meg a piacon

Előzmény:
krizsan Creative Commons License 2007-07-02 16:58:45 449
Sziasztok!
Arra lennék kíváncsi, hogy az Ariston elektromos tűzhelyek megbízhatóak ill jók e?Milyen gyártmány?
Ha esetleg valakinek tapasztalatai vannak tűzhelyekről szívesen várom!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!