|
|
|
|
 |
cavecat
2007-07-10 18:59:23
|
1453
|
hát, majd fogtok, mert én rá fogok szokni :D egy már van itthon, nemsokára valsz megyek a következőért ;)
ha mondjuk az ember utazik cicával, tényleg nem rossz, mert összecsukhatós - de asszem nem szokás cicával utazni, vagy igen?
meg azt mondják, a macska inkább a házhoz, a kutya inkább a gazdájához ragaszkodik. |
|
A hozzászólás:
 |
de-guky
2007-07-08 20:47:50
|
1452
|
| Van. Azért árulják(juk), de még egyet sem rendeltünk. Tulajdonképpen a vendégek miatt van meg az ájszakák miatt meg hasonlókért. |
|
Előzmény:
 |
cavecat
2007-06-26 18:13:23
|
1450
|
nah, ez a macska dolog: az Imacnak van egy "cat box" nevű ketrece... elvileg macskáknak találták ki.
van olyan ember aki ketrecben tartja a macskáját???...
mondjuk amúgy a ketrec jó nagy, 100*50*70, csincsilláknak pont ideális ;) (de macskának? :S)
van amúgy, aki telejesen szabadon tart csint/nyulat/bármit a lakásban, de sztem 1-2 kivételtől eltekintve, ez azért annyira nem jó ötlet, és főleg nem követendő példa.
Van, aki megmássza a Csomolungmát - én nagyon tisztelem érte, de nem csinálnám utána. Ugyanez a szabadon tartott kisállatokra is igaz... A kutya meg a macska más, évezredek óta domesztikáltak, náluk az a fura, ha ketrecbe zárja az ember. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|