Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
garfieldka Creative Commons License 2007-07-08 19:21:37 553
Felejtsd el! Gagyi zoom, gagyi állványra az általam javasoltak nem érik meg. Túl drágák ahhoz.
Előzmény:
betafoto Creative Commons License 2007-07-08 18:16:06 552
Sajnos nem értem, hogy melyikre gondoltál!

Én arra, amit százbolha linkelt be.

Tehát amivel egy gagyi zoom súlyát tudom bizonságosabban ráterhelni egy gagyi állványra, mivel annak - ill. nekem - nincs állványgyűrűje és az állványom egyébként is hétrét hajol, ha a gépnél fogva rögzitem.
Viszon ha az egészet alá tudom támasztani kb. a súlyközépben, akkor a gagyi állvány is sokkal többet bir és nem hajlik le a 300-as tele...

Szerinted van ilyen a Novoflexnél is?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!