|
|
|
|
 |
seabeast
2007-07-07 17:50:39
|
15
|
| elvették, elvették anno...s az egyház kitől vette el előtte?:) mert ennek is eléggé kacifántos története van.. |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2007-07-07 16:50:19
|
6
|
Meg az egyházak adósságait is tegyük hozzá. Szerintem lehetetlen lenne mindent visszaadni. Annyi elkobzott magán és egyházi vagyonról van szó. Mert akinek elvették a házát, földjét, gyárát az mind kérhetné vissza kamatostul, de kitől?
Végülis az oroszok miatt volt a kommunizmus itt Magyarországon. De azt azért lássuk be, hogy mi hadat üzentünk az oroszoknak és meg is támadtuk őket. De miért is támadtuk meg? Talán mert túlzottan a náci németország befolyása alá kerültünk? De ennek is van előzménye....:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|