Keresés

Részletes keresés

seabeast Creative Commons License 2007-07-07 17:50:39 15
elvették, elvették anno...s az egyház kitől vette el előtte?:) mert ennek is eléggé kacifántos története van..
A hozzászólás:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2007-07-07 16:50:19 6

Meg az egyházak adósságait is tegyük hozzá. Szerintem lehetetlen lenne mindent visszaadni. Annyi elkobzott magán és egyházi vagyonról van szó. Mert akinek elvették a házát, földjét, gyárát az mind kérhetné vissza kamatostul, de kitől?

 

Végülis az oroszok miatt volt a kommunizmus itt Magyarországon. De azt azért lássuk be, hogy mi hadat üzentünk az oroszoknak és meg is támadtuk őket. De miért is támadtuk meg? Talán mert túlzottan a náci németország befolyása alá kerültünk? De ennek is van előzménye....:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!