|
|
|
|
 |
Törölt nick
2007-07-07 16:47:35
|
5
|
Volt aki anno emlegette azt a bizonyos csuhát...
Amúgy meg aggályos dolog az évszázadokon át kényszeradóztatással sanyargatott szegény családok pénzén kiépített egyházi vagyon visszakövetelése. Inkább az egyháznak kéne iszonyatos pénzeket visszaadni A ZEMBEREKNEK. |
|
A hozzászólás:
 |
Vajk
2007-07-07 16:40:03
|
4
|
azösszeharácsolt földeket?
Inkább kapjon mindegyik pap egy csuhát oszt jónapot. Na az lehet állami pénzen, mást nem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|