Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-07-07 16:47:35 5

 

Volt aki anno emlegette azt a bizonyos csuhát...

 

Amúgy meg aggályos dolog az évszázadokon át kényszeradóztatással sanyargatott szegény családok pénzén kiépített egyházi vagyon visszakövetelése. Inkább az egyháznak kéne iszonyatos pénzeket visszaadni A ZEMBEREKNEK.

A hozzászólás:
Vajk Creative Commons License 2007-07-07 16:40:03 4
azösszeharácsolt földeket?

Inkább kapjon mindegyik pap egy csuhát oszt jónapot. Na az lehet állami pénzen, mást nem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!