Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2007-07-07 12:37:38 548

Erre gondolsz?

http://pixinfo.com/img/a/makro/makro_telebraket2_260d.jpg

 

Inkább a manfrottót ajánlanám.

A cél: a bajonett lötyögésének megakadályozása.

Szerintem a kenkó ezt nem tudja. (hacsaknem az objektív állványcsatijához rögzíted)

Előzmény:
betafoto Creative Commons License 2007-07-07 12:04:57 547
Keresek Kenko Tele Bracket, vagy ahhoz hasonló megoldást.
Tudja valaki, hogy hol lehet ilyesmit kapni itthon?
Valójában egy erős acél rudazat a szükséges állványcsavarokkal amivel a tömegközéppontban lehet felfogatni az álványra egy hosszabb/nehezebb gépösszálltást.

Előre is kösz!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!