|
|
|
|
 |
crumerum
2007-07-07 11:34:13
|
267
|
Újra, a hiteles verzió, mert mint kiderült, nagyon sokan telefonálgattak összevissza... .-(((
SOS gazdit keres ez a gyonyoru 2-3 ev koruli fajtiszta Golden Retriever szuka kutyus koltozes miatt. Gazdak ma 2-kor kilepnek az ajton es kutyajuk kivegzese sem allna messze toluk. A szomszedok probaljak megoldani a kutya atmeneti szallasat amig nem talal gazdira. Nagyon baratsagos minden emberrel, kutyaval csak a macskakkal nem jon ki. Oltasi konyvel es torzskonyvel elviheto. Erdeklodni a segiteni probalo szomszednal: 20/361-5498 Kép |
|
A hozzászólás:
 |
crumerum
2007-07-07 11:00:08
|
266
|
Gazdát keres egy 2 (talán 3?) éves krém színű golden retriever szuka. Teljesen rendben van, aranyos, kedves, semmi baj nincs vele, max. a macskákat kergeti.
A tulaj költözik és ma 14 óráig ha nem lesz gazdája, elaltattatja (azaz egészen pontosan lelöveti valakivel... ezt mondták :)11 ). A kutya törzskönyves, hogy ki a tenyésztője, nem tudjuk, mert a törzskönyvet már bepakolták a költözéshez. A kutya sürgősen végleges gazdát, vagy ideiglenes befogadót keres!!! Budapest, 22. kerületben, Nagytétényben van. Engem a szomszéd hívott miatta, nála lehet érdeklődni a kutyára 14 óráig: 30/4777198
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|