|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Hedzsnelke
2007-07-06 23:52:00
|
92
|
| Ha esetleg később szeretnél kiscicát, akkor kitartás. Mert ezt akár egy hét múlva ismételheti, de ha szerencséd van, akkor több időt hagy ki. |
|
Előzmény:
 |
Begyus1973
2006-02-21 07:58:35
|
87
|
Sziasztok Macskások!
Friiss macskatulaj vagyok, az 1 macskánk 7 hónapos, hiperaktív és ezt tetézendő most ivarzik. És ez iszonyú!!!!!
Lakásban tartjuk, de idáig kijárt sétálni és hancúrozni. Most még nem akarunk kismacskákat, ezért nem akarom kiengedni sétálni. Meddig tart ez? És hogyan lehet csillapítani? Egész este óránként negyedórát ugrált a kilincsre és vinnyogott, aztán nem ugrált még negyed óráig, csak eszméletlenül vinnyogott. Aztán félórát aludt, mire én elaludtam volna, újra kezdte. Ugrálás és vinnyogás, ugrálás. És újra és újra.....
Ez rettenetes!!!!
Meddig fog ez tartani???? Valaki nyugtasson meg!
Köüszi!
Begyus |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|