Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2007-07-06 21:25:03 2683

Gondolom azért kérdezed, mert K100-at akarsz venni. A dpreview-t nézted már? Pl. a pentaxos fórumot, vagy a tesztet?

 

Egyébként mi alapján hajlasz felé?

A hozzászólás:
gabancs Creative Commons License 2007-07-06 12:33:15 2682
Sziasztok!

Keresek olyan vállalkozó kedvű embert, aki Pentax K100D-vel rendelkezik, és hajlandó bemutatni a gépet. És megengedi, hogy ha viszek SD kártyát akkor csinálhatunk néhány képet, otthoni elemzésre. Kizárólag a két KIT objektívvel érdekel a dolog.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!