|
|
|
|
 |
toth-abri
2007-07-06 21:25:03
|
2683
|
Gondolom azért kérdezed, mert K100-at akarsz venni. A dpreview-t nézted már? Pl. a pentaxos fórumot, vagy a tesztet?
Egyébként mi alapján hajlasz felé? |
|
A hozzászólás:
 |
gabancs
2007-07-06 12:33:15
|
2682
|
Sziasztok!
Keresek olyan vállalkozó kedvű embert, aki Pentax K100D-vel rendelkezik, és hajlandó bemutatni a gépet. És megengedi, hogy ha viszek SD kártyát akkor csinálhatunk néhány képet, otthoni elemzésre. Kizárólag a két KIT objektívvel érdekel a dolog. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|