|
|
|
|
 |
ursulascoon
2007-07-06 13:04:38
|
2564
|
Köszönöm Augies, mindenek előtt azt hiszem elviszem vérvételre, és megnézetem, hogy hormonügyileg hogy áll a cica. Bízom benne, hogy minden szépen helyre fog állni, ha nincs szervi problémája a cicusnak. |
|
A hozzászólás:
 |
Augies
2007-07-05 23:14:55
|
2563
|
| Rengeteg dolog okozhat meddőséget. Mindenekelőtt ellenőriztetném a méhét ultrahanggal, hogy milyen állapotban van (nincsenek-e ciszták, összenövések, egyéb), illetve csináltatnék egy vérképet és hormonszint mérést. Ajánlom az Állatorvosi Egyetem szaporodásbiológiai/szülészeti osztályát. Nem olcsó mulatság, de profi szakemberek és a legkorszerűbb eszközök állnak rendelkezésre. Nekem már segítettek. |
|
Előzmény:
 |
ursulascoon
2007-07-05 09:56:12
|
2561
|
Sziasztok!
Szeretnék egy kis tanácsot vagy segítséget kérni!
Vettem egy 3 éves nőstény maine coon cicát egy pécsi tenyésztőtől... állítása szerint ennek a cicusnak 3 alom született. Mióta nálam van többször tüzelt, és kandurral is volt de egyszerűen nem lett vemhes. A kandúr bizonyított, mert elég sok utódott produkált már, tehát vele nincs probléma. Arra lennék kíváncsi hogy volt -e már valakinek ilyen tapasztalata, és hogy milyen lehetőségeim vannak eme probléma megoldására?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|