Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Leiah Creative Commons License 2007-07-05 18:16:03 27

Hűha!

Nekem csak egy bontó- és két simítófésűm van, amin van valami kefe is... A kifésült szőrmennyiség ismerős, nálunk még kb ennyi szőr van a szőnyegen is...

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2007-07-05 17:58:37 25
 Ezeket az eszközöket használom a mindennapi bundaápolásbakor. A látható szőrhalmaz egy 40 perces nagyon alapos fésülés eredménye (hetente egyszer van alapos fésülés ami kb 40 perc, a hét többi napján csak negyed óra a bundaápolás, de az soha nem marad ki.) hálisten a filcesedést meg a csomókat még hirből sem ismerjük :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!