Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007-07-05 19:12:42 48

szia!

örülök h lesznek gazdik!

üdv neked is!

A hozzászólás:
abuh Creative Commons License 2007-07-05 18:15:37 47

Bucsuzoul a topiktol egy jo hir:

 

A jelek szerint lesznek gazdik a harom cicanak (bar ehhez kettejuknek kulfoldre kell koltozniuk, de ha jol tudom, szep kertes hazhoz kerulnek).

 

Udv mindenkinek!

 

Előzmény:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-07-04 18:21:40 46

Szijjasztok Cicásaim!

Úgy látom ez a topick nem igazán megy! Kérlek benneteket hogy gyertek a Cicás Képek topicba!

Köszönöm!

abuh sok sikert!

sziasztok! jah és simi minden ciccnek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!