|
|
|
|
 |
Pici gazdi
2007-07-05 19:12:42
|
48
|
szia!
örülök h lesznek gazdik!
üdv neked is! |
|
A hozzászólás:
 |
abuh
2007-07-05 18:15:37
|
47
|
Bucsuzoul a topiktol egy jo hir:
A jelek szerint lesznek gazdik a harom cicanak (bar ehhez kettejuknek kulfoldre kell koltozniuk, de ha jol tudom, szep kertes hazhoz kerulnek).
Udv mindenkinek!
|
|
Előzmény:
 |
Pici gazdi
2007-07-04 18:21:40
|
46
|
Szijjasztok Cicásaim!
Úgy látom ez a topick nem igazán megy! Kérlek benneteket hogy gyertek a Cicás Képek topicba!
Köszönöm!
abuh sok sikert!
sziasztok! jah és simi minden ciccnek! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|