Keresés

Részletes keresés

abuh Creative Commons License 2007-07-05 18:15:37 47

Bucsuzoul a topiktol egy jo hir:

 

A jelek szerint lesznek gazdik a harom cicanak (bar ehhez kettejuknek kulfoldre kell koltozniuk, de ha jol tudom, szep kertes hazhoz kerulnek).

 

Udv mindenkinek!

 

A hozzászólás:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-07-04 18:21:40 46

Szijjasztok Cicásaim!

Úgy látom ez a topick nem igazán megy! Kérlek benneteket hogy gyertek a Cicás Képek topicba!

Köszönöm!

abuh sok sikert!

sziasztok! jah és simi minden ciccnek!

Előzmény:
abuh Creative Commons License 2007-07-04 15:54:45 45

Koszi a tippeket mind2toknek. Sajnos eddig nem iwiweztem es nem is myvipeztem -- lehet, hogy most es ezert fogok raszokni? (Pillanatnyilag viszont kulfoldon vagyok, es eleg puritan internethozzaferesem van csak, ugyhogy jovo hetig nem fogok tudni messaging systemekbe bonyolodni.)

 

Sziasztok!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!