|
|
|
|
 |
vörösmacska
2007-07-14 09:27:12
|
34
|
| Ma reggel is találkoztam a Kékgyűrüs postával! Már nagyon jól tud repűlni, és mégis nagyon kell rá vigyázni, mert nem fél a bringámtól! |
|
A hozzászólás:
 |
bmalag
2007-07-04 12:13:32
|
33
|
| igen, dabas bajnoka jópár éve. |
|
Előzmény:
 |
geler
2007-07-03 22:10:13
|
31
|
Horváth Jenőnek (akkor B04-Pestszenterzsébet-Soroksár, ma talán Dabas?) a 7750-es sk hímje országos sampion volt, amikor ő maga országos bajnok lett. Van már pár éve. Eszméletlenül repesztett a hím, mindhárom úton 1%-on belül volt. A következő évben a hím valami hosszú úton lebukott. Eltűnt. Nem ért haza, stb. Szerencsére Kovács Misi pilisvörösvári (?) neves barátunk autózása közben észrevette, hogy egy sk posta hím bandukol kitartóan dél felé az országút mentén, valahol arrafelé, a pilisi hegyek-dombok között. Kiugrott a kocsiból, és felnyalábolta. Nem volt gond, mert a galamb teljesen zsibbadt volt szárnyilag. Na, gyűrűolvasás, évkönyvkinyitás, hűűűűhaaaaa... :-) Így került meg a hím. Hoztam is belőle csipaszt. :-)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|